विकासको आवाजमा जादु, उनको भविष्य तपाईंको हातमा

विकासको आवाजमा जादु, उनको भविष्य तपाईंको हातमा

झापा । संसारमा जन्मिएका थोरै मानिस मात्र आफ्नो योग्यता र क्षमताको पहिचान गरेर त्यही माध्यमबाट संसारमा चर्चित मात्र बनेका हुँदैन अमर समेत भएका हुन्छन् । झापा अर्जुनधाराका विकास लिम्बुको पनि अहिले उत्कृष्ट गायक बन्ने सपनाले निन्द्रा खोसेको छ । उनि संघर्षको मैदानमा छन् । सुमधुर आवाजका धनी बिकास आफुले गाएर मात्र केहि हुन्न् जबसम्म तपाईले भोट गर्नु हुन्न् ।

गायन रियालिटी शो द भ्वाइस अफे लाइभ राउण्ड अर्थात् भोटिङमा पुगेपछि यसकोे रोचकता झन् बढेको हो । प्रतिस्पर्धीहरु आफ्नो राम्रो प्रस्तुती दिएर दर्शकको भोट आफुतिर तान्ने कसरत गरिरहेका छन् ।

यही भ्वाइस अफ नेपालको एक प्रतिस्पर्धी हुन् विकास । बि.स.२०५० सालमा झापाको अर्जुनधारा १ मा जन्मिएका बिकास सानैबाट गायनम रुची राख्थे । उनको बाल्यकाल सामान्य रुपमै स्कुल पढ्दै बित्न थाल्यो । सानैदेखि गायक बन्ने रहर भएकाले उनी स्कुल पढ्दादेखि नै गीत गाउन थाले । औपचारिक रुपमा भने २०६६ सालदेखि झापामै संगीत सिक्न सुरु गरे ।

२०६८ सालमा १२ कक्षा उत्तीर्ण गरेर संगीतमै केही गर्ने मन लिएर काठमाडौं हानिए । त्यसपछि उनको संघर्षको यात्रासुरु भयो र आज त्यही यात्रामा अबिचलित भएका लागिरहेका छन् विकास । संसारको उत्कृष्ट गायक बन्ने उनको अपुरो सपनाले आज उनलाई चर्चित गायन रियालिटी शो द भ्वाइस को नेपाली फ्रेन्चाइज भ्वाइस अफ नेपालको स्टेजमा पुर्याएको छ । विकासको सपना बिपनामा परिणत गर्न तपाईको सहयोगको आवश्यक छ ।

अहिले उनी भोटिङ राउन्डमा पुगेपछि सम्पुर्ण दर्शकमाझ भोट गरिदिनको लागि अपिल गरेका छन् । उनलाई भोट गर्नको लागि मोबाइलको मेसेज बक्समा गएर ०४ टाइप गरी ३७००० मा नेपालबाट, ५३०१० भारतबाट र ९२३०० कतारबाट मेसेज सेन्ड गरेर भोट गर्न सक्नुहुनेछ । त्यस्तै विश्वभरीबाट प्रभु पे को एप डाउनलोड गरेर त्यहाँबाट पनि भोट गर्न सक्नुहुनेछ ।

प्रतिक्रिया व्यक्त गर्नुस्
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )